Зерносховища (Силоси)

Зерносховища (Силоси)

Зерносховища з гофрованого та плоского металевого листа

Місткість: від 100 т до 16 000 т.
Силоси плоскодонні зі стінками з гофрованого металевого листа.
Плоскодонні силоси з гладкого металевого листа.
Силоси з конусним дном зі стінками з гофрованого та гладкого листового металу.
Силоси експедиційні на автотранспорт.
Силос з конусним дном для зберігання шроту.

Сучасні зерносховища для зберігання зерна від «ЛайфБуд»

Зерносховища

Неможливо відразу пустити на переробку зібране з полів зерно. Саме з цієї причини урожай розташовують в спеціалізовані елеватори зерносховища на тривалий термін. У цьому місці продукція не тільки знаходиться під захистом від зовнішніх факторів (атмосферних опадів, ґрунтових вод, птахів і гризунів), але і проходить необхідні технологічні процеси:

  • знезараження і контроль при довгому зберіганні
  • очищення
  • сушіння.

Зерно – це стратегічний продукт, і його вартість коливається в залежності від сезону: часто, ціна на зерно навесні більша, ніж восени; з цієї причини власні сучасні зерносховища є чудовим інструментом в умовах ринкової конкуренції.

Одне з основних завдань будь-якого зерносушильного комплексу – це економія коштів власника підприємства. Тій організації, яка має у своїй власності хороше, надійне зерносховище, немає необхідності витрачати фінанси на оренду приміщень для зберігання продукції; значна ж частина вартості зерносховища (тобто витрат на зведення такої конструкції) цілком швидко себе окупає.

Технологія роботи зерносховища проста: як правило, це приміщення або резервуар значної площі, в якому підтримуються на оптимальному рівні потрібні умови для зберігання зерна. В дане місце надходить та сільгосппродукція, яка вже була попередньо очищена і просушена до необхідного рівня наявності вологи.

Кожне зерносховище силосного типу потребує обладнання системою вентиляції та контролю температури і вологості. В таких умовах можна виконувати досушування зерна – це актуально при інтенсивному збиранні врожаю і його зберіганні протягом тривалого терміну. Але, як правило, основні роботи, що виконуються при зведенні елеватора, спрямовані на обладнання конструкції хорошою вентиляцією, щоб при процесі зберігання зерна якомога менше застосовувати технологію примусового досушування. Це дозволяє істотно зменшити витрати на енергоресурси, а значить, економити загальні грошові кошти.

Зерносховища, ціна яких в нашій компанії є цілком конкурентоспроможною, також повинні мати зручну транспортну інфраструктуру (під'їзні шляхи та місця для розвантаження автотранспорту), які забезпечуватимуть мінімальний час простою та очікування автомобілів під час збору врожаю.

зерносховища

Що таке швидкомонтовані зерносховища?

За способом розміщення зерносховища можна класифікувати на варіанти:

  • горизонтального вигляду
  • вертикального типу.

Горизонтальні – це великі ангари, куди для зберігання привозиться зерно або інша сільгосппродукція. Силос для зберігання зерна вертикального типу – це великий циліндричний резервуар, що вміщає таку ж кількість зерна, що і горизонтальний аналог, займаючи при цьому істотно меншу площу; в даний час найчастіше застосовуються зерносховища саме цього типу: у них порівняно проста конструкція, до того ж, сучасні технології будівництва дозволяють проводити монтаж цих зерносховищ в найкоротші терміни.

Наша компанія, що спеціалізується на реалізації сучасних, якісних, зручних в обігу комплексів зберігання і перевалки зернових культур, пропонує скористатися послугами і обладнанням, а також придбати сучасні ємності – силоси для зберігання зерна. Дізнатися вартість зерносховища, а також про асортимент продукції, про умови співпраці можна, написавши нам по електронній пошті, звернувшись в офіс в Білій Церкві, чи зателефонувавши на один з номерів телефону, представлених в рубриці «Контакти».