Зерносушарки

Зерносушарки

Зерносушарки безперервної дії, енергоекономні, з верхнім викидом повітря

Зерносушарки безперервної дії, енергоекономні, з верхнім викидом повітря.
Безперервної дії з витяжними вентиляторами.
Безперервної дії з аспірацією.
Безперервної дії з аспірацією і рекуперацією.
Постійної дії з надлишковим тиском.
Зерносушарки порційні

Швидкий розвиток агросфери в країні, а також збільшення врожайності зернових культур потребує від підприємств забезпечення належних умов для зберігання продукції. Несприятливі кліматичні умови являються однією із проблем, котрі виникають у агрокомпаній, адже для довгого зберігання зерна, а також збереження всіх його якостей, необхідно дотримуватись певних критеріїв вологості продукції. Саме за допомогою зерносушарки можна знизити показник вологості до тих значень, котрі підходять для довготривалого збереження врожаю. Зерносушарка зерна допомагає попередити виникнення вогнищ самозігрівання.

Окрім того, що це устаткування допомагає знизити вологість продукції, за його допомогою також можна покращити якості зерна. Якщо в сушарки зерна правильно підібраний режим, вона допомагає зерну фізіологічно дозріти. Отже, зерносушарки Україна – незамінне устаткування для компаній, котрі мають великі об’єми виробництва, та піклуються про якість продукції.

ТОВ «ЛАЙФБУД» – експерт в виробництві та монтажі потужного сушильного обладнання для сучасних зернових комплексів європейського зразка. Наша компанія пропонує своїм клієнтам по-справжньому унікальні рішення в області комплексів по сушці зерна, його очищенні та зберіганню. Великий досвід компанії та власні виробничі потужності дозволяють реалізовувати замовлення зерносушарки під ключ для самого вибагливого замовника та для любого елеваторного господарства.

Ми пропонуємо вашій компанії найкращі зерносушарки, ціна на котрі залежить від показників ефективності, різних параметрів та типу конструкцій. Телефонуйте нам, наші менеджери допоможуть обрати саме той вид зерносушарки, котрий відповідатиме потребам вашого виробництва. ТОВ «ЛАЙФБУД» – це устаткування, котре максимально бережно відносить до зерна, та відповідає високоякісним показникам сушки.

DRYTECH

У енергоекономічних зерносушилках DRYTECH економічність експлуатації забезпечується повним утепленням сушильної шахти, рекуперації частини теплого повітря (тепле повітря після переходу через шар зерна повертається в камеру вхідного повітря), оптимальним підбором вентиляторів (що знижує споживання електроенергії), плавністю роботи пневматичної системи вибирання і мікропроцесорного управління, підібраного до специфіки сушки. Високоякісна шведська сталь покрита спеціальним покриттям GALFAN з підвищеною стійкістю до корозії в атмосферних умовах і інтенсивної сушки зерна.

Зерносушаркасушарка зерна

 

Технічні характеристики

2018-08-05_6

  • Вантажомісткість вказана для пшениці щільністю 750 кг / м3
  • Продуктивність по кукурудзі вказана для температури сушіння 1150C, при температурі навколишнього середовища 50C. Витрата рідкого палива становить близько 1,5 л / т%, природного газу 1,3 м3 / т%, скрапленого газу 2,0л / т%.
  • Продуктивність по пшениці вказана для температури сушіння 950C, при температурі навколишнього середовища 150C. Витрата рідкого палива становить близько 1,1 л / т%, природного газу 1,0 м3 / т%, скрапленого газу 1,5 л / т%.

Безперервної дії звитяжними вентиляторами

Зерносушарка 22018-08-05_3

Продуктивність: від 7,5 т / год до 108 т / год для пшениці при сушінні від 19% до 15%

Дана модель зерносушарки успішно експлуатується в сотнях об'єктів у Польщі та Європі.

зерносушарки

Зерносушарка – ціна, переваги та особливості

Наша компанія багато років працює на ринку елеваторного устаткування. Наш досвід роботи та велика кількість клієнтів дозволяє відокремити деякі особливості зерносушарок нашого виробництва, зокрема:

  • економічність;
  • ефективна та якісна робота;
  • довговічність та безвідмовність.

ТОВ «ЛАЙФБУД» пропонує зерносушарки під ключ, в цю послугу входить:

  • монтаж устаткування;
  • введення в експлуатацію;
  • сервісне обслуговування.

Компанії Life-bud являється офіційним дилером польського бренду Araj-Realizacje. Цей виробник відомий своїм устаткуванням компаніям всього світу. Тепер продукція Araj-Realizacje доступна українським споживачам. Сушарка зерна, котру можна замовити у нас, вона буває поточною або циклічною з рекуперацією тепла та подвійними термоізоляційними панелями, що допомагають економити енергію.

Рекуперація тепла в зерносушарці – це процес, котрий супроводжується використанням тепла, що отримується від охолодження зерна. В наших сушарках для зерна використовуються і інші технології для забезпечення максимальної енерговіддачі. Запропоновані нашим клієнтам зерносушарки мають ряд сучасних конструктивних особливостей, завдяки котрим наше устаткування має істотні переваги, завдяки котрим саме наше устаткування відрізняється від інших своїми особливостями. Виготовлені із сталі з алюмінієвим покриттям сушарки від Life-bud надійно захищені від корозії, тому прослужать вам багато років.

ТОВ «ЛАЙФБУД» – надійний партнер для багатьох компаній, котрі хочуть забезпечити своє виробництво максимально економний та найефективнішим елеваторним устаткуванням. Для кожного нашого партнера у нас є спеціальні вигідні умови співпраці. ТОВ «ЛАЙФБУД» працює для того, щоб наші партнери змогли налагодити безперервний процес сушки зерна, забезпечуючи цим самим потреби власного виробництва та надаючи послуги сушки зерна іншим аграрним компаніям, заробляючи на цьому кошти. Сушарка зерна від ТОВ «ЛАЙФБУД» – є вигідним капіталовкладенням та надійним інструментом для переробки зернових та олійних культур.