Зерносушарки

Зерносушарки

Зерносушарки безперервної дії, енергоекономні, з верхнім викидом повітря

Зерносушарки безперервної дії, енергоекономні, з верхнім викидом повітря.
Безперервної дії з витяжними вентиляторами.
Безперервної дії з аспірацією.
Безперервної дії з аспірацією і рекуперацією.
Постійної дії з надлишковим тиском.
Зерносушарки порційні

DRYTECH

У енергоекономічних зерносушилках DRYTECH економічність експлуатації забезпечується повним утепленням сушильної шахти, рекуперації частини теплого повітря (тепле повітря після переходу через шар зерна повертається в камеру вхідного повітря), оптимальним підбором вентиляторів (що знижує споживання електроенергії), плавністю роботи пневматичної системи вибирання і мікропроцесорного управління, підібраного до специфіки сушки. Високоякісна шведська сталь покрита спеціальним покриттям GALFAN з підвищеною стійкістю до корозії в атмосферних умовах і інтенсивної сушки зерна.

Зерносушаркасушарка зерна

 

Технічні характеристики

2018-08-05_6

  • Вантажомісткість вказана для пшениці щільністю 750 кг / м3
  • Продуктивність по кукурудзі вказана для температури сушіння 1150C, при температурі навколишнього середовища 50C. Витрата рідкого палива становить близько 1,5 л / т%, природного газу 1,3 м3 / т%, скрапленого газу 2,0л / т%.
  • Продуктивність по пшениці вказана для температури сушіння 950C, при температурі навколишнього середовища 150C. Витрата рідкого палива становить близько 1,1 л / т%, природного газу 1,0 м3 / т%, скрапленого газу 1,5 л / т%.

Безперервної дії звитяжними вентиляторами

Зерносушарка 22018-08-05_3

Продуктивність: від 7,5 т / год до 108 т / год для пшениці при сушінні від 19% до 15%

Дана модель зерносушарки успішно експлуатується в сотнях об'єктів у Польщі та Європі.

зерносушарки

Вирішили займатися зерносушінням? Компанія Life-bud пропонує вам придбати зерносушарки, ціна на які прийнятна. В Україні достатньо можливостей до розвитку свого бізнесу. Ми не тільки продаємо! В нас є фахівці з монтажу, допоможемо ввести в експлуатацію та виконаємо сервісне обслуговування. Спеціалісти нашої компанії безкоштовно нададуть корисну консультацію. Звертайтеся до нас, якщо вам потрібне обладнання для сушіння зернових, олійних і зернобобових культур.

Як придбати зерносушарки? Україна - саме те місце, де купляти такі товари доцільно. Ми пропонуємо вам доступні ціни та високу якість продукції. Подзвоніть нам для отримання більш детальної інформації. Наша компанія забезпечить продуктивність від 15т до 197т за годину сушіння пшениці від 19% до 15%. Це дуже непоганий показник. Ваш бізнес буде розвиватися з обладнанням від компанії Life-bud.

Потрібна сушарка зерна? Зверніть увагу, що купити її на нашому сайті дуже просто. Робіть замовлення та з вами зв'яжеться наш консультант. Ми визначимо зручні умови співпраці та зробимо все, щоб кожен наш клієнт залишився задоволеним. Зерносушарки, ціна на які прийнятна, продаються саме в нас!

Сушарка для зерна: переваги співпраці з Life-bud

Ми є клієнтоорієнтовною компанією. Вся продукція сертифікована. Якість ми гарантуємо. Для вас працюють досвідчені спеціалісти. Ми робимо все, щоб ваш бізнес розвивався. Бажаєте отримати дивіденди в найкоротший строк? Звертайтеся до нас! Ми завжди беремо на себе відповідальність щодо виконання своїх обіцянок. З нами співпрацювати зручно. Оберіть для себе сушарки для зерна за заданими параметрам по доступній ціні.

Life-bud має сертифікат ISO 9001:2015. Ми є офіційним дилером компанії з Польщі Araj-Realizacje, яка ефективно працює на ринку всього світу. Якісне обладнання допомагає правильно вести сільськогосподарську діяльність. Придбати його можна прямо на сайті. Ми зробимо ваш бізнес успішним. Якісні зерносушарки чекають на вас.

Зерносушарка - пристрій для стабільної індустріальної обдувки зерна. Вона має виконувати функцію з сушіння зернових та олійних культур. Важливо підібрати правильно режим сушки. За цих умов відбувається фізіологічне дозрівання зерна.

Зерносушарка зерна має бути якісною та відповідати всім необхідним вимогам. Це гарантує її довговічність та штатну роботу без зайвих проблем. Life-bud пропонує вам найкращу продукцію на ринку України. До нас звертаються досвідчені підприємці. Їх довіра - справжня подяка нам!

Зерносушарки під ключ в Україні

Наша країна повинна розвиватися в аграрному сегменті. Для цього потрібно втілювати передові технології та мати сучасне обладнання. Компанія Life-bud з 1996 року займається питаннями допомоги середньому бізнесу в питаннях закупівлі якісного обладнання. Зерносушарка, ціна якої вас влаштує, чекає на сайті нашої компанії. Довіряйте професіоналам при здійсненні покупки.

Потрібно замовити зерносушарки під ключ? Ви знаходитесь на правильному сайті! Наші фахівці виконують свою роботу швидко та в визначені строки. Вам не треба наймати сторонніх спеціалістів. Достатньо того, що ви вирішили стати нашим клієнтом.

В нашому асортименті є зерносушарки безперервної дії. Вони енергоекономні та з верхнім викидом повітря. Сушильна шахта має повне утеплення. Це гарантує в умовах інтенсивної сушки зерна безперебійність в роботі. Однак вам слід підібрати досвідчених операторів. Будь-яка помилка людини може зіпсувати сировину. Це неприпустимо! Тому потрібно якнайбільш автоматизувати процес сушиння. Це досягається з нашими сушарками зерна.

Зерносушарки: ціна та якість

Цікавлять зерносушарки? Україна пропонує справжню європейську якість за прийнятною ціною! Life-bud реалізує зерносушарки, ціна яких здивує вас. В на є всі можливості, щоб запропонувати вам зерносушарку зерна за стандартами ЄС. Вас цілком влаштує наша пропозиція.

Чому?

  1. Ми маємо сертифікати якості.
  2. В нас працюють досвідчені фахівці.
  3. Ми пропонуємо найкращі товари.

Станьте нашим клієнтом та сушарка для зерна буде доступною для вас. Є сумніви? Зателефонуйте нашим фахівцям за вказаними телефонами та отримайте безкоштовну консультацію. Сушарки для зерна продаються в Україні! А Life-bud реалізує зерносушарки, ціна на які вас приємно здивує. Висновок один: купувати зерносушалку в нас вигідно!