Зерноочисні машини

Зерноочисні машини

Машини для очищення зерна призначене для сортування зерна за різними ознаками: аеродинамічним властивостям насіння і домішок; розмірами зерен - товщині, ширині і довжині; шорсткості поверхні насіння; формі; щільності; кольором і ін.

З барабаними ситами

Зерноочищувач1

 • Зерноочисна машина з барабанними ситами CZB
 • Продуктивність від 20 т / год до 240т / ч для пшениці вологістю 15%
 • Високопродуктивні барабанні зерноочисні машини CZB призначені для очищення різних типів зернових і ріпаку. Дуже добре справляється як з попередньою, так і з основною очищенням при роботі на промислових об'єктах, підприємствах скупки зерна і аграрних господарствах.

2018-12-18-6

Зерноочисники з плоскими ситами BS 20 і BS 50

 Зерноочисні машини

ПРИЗНАЧЕННЯ:

 • Зерноочисні машини BS 20 і BS 50 фірми ARAJ призначені для попереднього і основного очищення всіх видів зерна.
 • Велика площа сит і надійність конструкцій зерноочисних BS 20 і BS 50забезпечують дуже високу продуктивність не тільки на попередній, але і основною очищення.

2018-12-18-7

Віялка WWA

Зерноочищувач3

 • Віялка WWA Продуктивність від 30 т / год до 60т / ч для пшениці вологістю 15%
 • Віялка WWA відокремлює легкі забруднення і пил з зерна (зернових культур, ріпаку, кукурудзи тощо).
 • Виконано з високоякісної шведської сталі. Конструкція легка і компактна.
 • Віялки WWA мають невеликі розміри, відрізняються легкістю і швидкістю монтажу.

2018-12-18-8

Кращий варіант для виробництва – зерноочисні машини

Зерноочисна машина призначена для очистки та сортування зерна. Сипучі очищаються від домішок, бруду, битого та неякісного зерна, а також різних частинок, що не повинні міститись у вихідному продукті. Проходячи всі етапи очистки зерно виходить очищеним до такого рівня, який вимагають від виробників продовольчого та посівного продукту.

Особливості зерноочисної машини України

Всі робочі механізми виконані за допомогою сучасного обладнання та технологій, завдяки чому очистка та сепарація проводиться на найвищому рівні. Універсальність устаткування визначається можливістю роботи з будь-якими видами сипучих та зернових культур.

Зручність в експлуатації, безпечність та легка регуляція механізмів дає можливість використовувати машини для очищення зерна робітнику без особливих умінь та професіоналізму.

Процес очищення та сепарації зернового матеріалу

Внаслідок якісної очистки збільшуються смакові та поживні властивості зерна. Після роботи зерноочисних машин продукцію калібрують та сортують. В результаті одержується однакове за розмірами, вагою та іншими ознаками насіння. Загалом, зернові культури проходять кілька етапів очистки:

 1. попередній. Зернова суміш розподіляється на 2 фракції, а саме на насіння та домішки. Варто зазначити, що з загального матеріалу зерноочисна машина виділяє 50% відходів, до яких відносять насіння бур’янів та культурних рослин, мінеральні та органічні частинки. Крім цього, у частині домішок процент зернових не повинен перевищувати 0,05%;
 2. первинний. На цьому етапі зерно розподіляється вже на 4 фракції. До них відносять очищений матеріал, другий сорт насіння, підсів, а також легкі відходи та великі домішки. Під час первинного очищення машинами для очищення зерна вихідний продукт має відповідати таким критеріям: 97% чистого насіння, не більше 1% сміттєвих домішок та 2% – зернових. До останнього відносять подрібнені та пошкоджені зерна;
 3. вторинний. Останній етап очищення зерноочисними машинами, під час якого відділяють очищене зерно від зернових домішок та сміттєвих відходів, інших частинок. Після проведення завершальної обробки показники наявності домішок у вихідному продукті не мають перевищувати 1%.

Купити зерноочисну машину для проведення цих етапів можна в компанії Life-bud. Ми пропонуємо різноманіття моделей та привабливі ціни на обладнання. Все устаткування оригінальне, виготовлене лише з надійних матеріалів.

Як формується ціна на зерноочисні машини

У нас на сайті розміщено безліч обладнання для зернообробних комплексів. Кожна зерноочисна машина за ціною відрізняється з урахуванням ряду факторів:

 • матеріал виготовлення окремих деталей;
 • технічні характеристики моделі;
 • додатковий функціонал.

Завдяки якості та безпечності обладнання, ціна на зерноочисні машини також формується в залежності від їх виробника. Зазвичай, вітчизняне устаткування користується більшою популярністю серед наших клієнтів. Кожна зерноочисна машина українського виробництва забезпечує високого рівня очистку та сепарацію зерна на вашому підприємстві.

Що ми пропонуємо

Ми працюємо на ринку обладнання для роботи з зерновими та сипучими протягом багатьох років. На кожну зерноочисну машину ціна підходить для наших клієнтів, вони залишаються задоволені нашою співпрацею. У разі звернення кожен замовник може отримати консультацію по вибраному типу обладнання та його основним характеристикам.

Щоб придбати зерноочисну машину, потрібно оформити заявку на сайті, після цього вам зателефонує наш працівник для уточнення деталей. Після оформлення замовлення, очікуйте на товар. Доставка здійснюється протягом кількох днів.