Зерноочисні машини

Зерноочисні машини

Машини для очищення зерна призначене для сортування зерна за різними ознаками: аеродинамічним властивостям насіння і домішок; розмірами зерен - товщині, ширині і довжині; шорсткості поверхні насіння; формі; щільності; кольором і ін.

З барабаними ситами

Зерноочищувач1

 • Зерноочисна машина з барабанними ситами CZB
 • Продуктивність від 20 т / год до 240т / ч для пшениці вологістю 15%
 • Високопродуктивні барабанні зерноочисні машини CZB призначені для очищення різних типів зернових і ріпаку. Дуже добре справляється як з попередньою, так і з основною очищенням при роботі на промислових об'єктах, підприємствах скупки зерна і аграрних господарствах.

2018-12-18-6

Зерноочисники з плоскими ситами BS 20 і BS 50

 Зерноочисні машини

ПРИЗНАЧЕННЯ:

 • Зерноочисні машини BS 20 і BS 50 фірми ARAJ призначені для попереднього і основного очищення всіх видів зерна.
 • Велика площа сит і надійність конструкцій зерноочисних BS 20 і BS 50забезпечують дуже високу продуктивність не тільки на попередній, але і основною очищення.

2018-12-18-7

Віялка WWA

Зерноочищувач3

 • Віялка WWA Продуктивність від 30 т / год до 60т / ч для пшениці вологістю 15%
 • Віялка WWA відокремлює легкі забруднення і пил з зерна (зернових культур, ріпаку, кукурудзи тощо).
 • Виконано з високоякісної шведської сталі. Конструкція легка і компактна.
 • Віялки WWA мають невеликі розміри, відрізняються легкістю і швидкістю монтажу.

2018-12-18-8

Машини для очистки зерна: купити зерноочисну машину від «ЛайфБуд»

Серед різновидів сучасної післязбиральної техніки, зерноочисні машини або зерноочисники користуються високим попитом: неможливо уявити собі сучасне сільськогосподарське підприємство без оснащення подібними машинами.

Функціональні можливості установок

Високопродуктивна зерноочисна машина здійснює обробку зібраної сировини в кілька етапів, до отримання якісно очищеного продукту. Установка фільтрує якісний продукт від насіння бур'янів, колосків і обривків соломи, а також інших домішок, які можуть виявитися в зібраній сировині; очищене зерно характеризується більш тривалим терміном зберігання, що вкрай важливо на заготівельному виробництві.

Продуктивна сільськогосподарська техніка необхідна на кожному профільному підприємстві – не є виключенням і віялка зернова, купити яку завжди можна в нашій компанії, адже при значній площі сільгоспугідь, без зерноочисної машини неможливо вести ефективний збір врожаю!

Різновиди

Сучасні зерноочисні машини, ціна яких в нашій компанії є більш, ніж конкурентоспроможними, представлені декількома популярними модифікаціями. Їх базовими відмінностями вважають:

 • принцип дії,
 • набір опцій,
 • показники продуктивності.

Виходячи з конструктивних особливостей, агрегати можна класифікувати на пересувні і стаціонарні. Використання стаціонарних машин актуально на заводі, зерноочисних пунктах і лініях, елеваторах; мобільні агрегати застосовують в умовах зерносховищ і майданчиків, спеціально обладнаних для очищення зерна (зернових токах).

Крім агрегатів загального призначення, можна купити зернову віялку спеціального призначення. Машини загального призначення дозволяють вести ефективну первинну очистку зібраного зерна. Що стосується спеціальних установок, вони дозволяють вести глибоке очищення зерен від найдрібніших фракцій, які неможливо виокремити за допомогою машини загального призначення.

Ми пропонуємо купити зерноочисну машину, продуктивністю від 10 до 150 тонн на годину. Величезний асортимент представлених нами агрегатів з різними технічними характеристиками дозволяє клієнтам знаходити ті установки, які в повній мірі відповідають їх вимогам.

Чому купити зерноочисну машину варто саме у нас?

Очищення необхідне для швидкої обробки зернового матеріалу і підвищення якості насіння. У процесі проходження через решета, сита та інші механізми, зерна відокремлюються від домішок. Залишається тільки якісне зерно, що пройшло сортування, для посіву або подальшої реалізації.

Ми пропонуємо широкий вибір високотехнологічних машин для попереднього, первинного і тонкого очищення зерна, сепаратори, а також машини, при виробництві яких використовуються модульні конструкційні рішення. Обладнання призначається для підприємств, які займаються переробкою зерна: елеваторів, зерноочисних комплексів, великих сільськогосподарських заводів, насіннєвих ліній.

Наявність зерноочисної техніки в господарстві, придбаної на нашому сайті, гарантує якісну переробку зернового матеріалу.

Переваги співробітництва з нами:

 • Наша компанія займається поставками як окремих машин для зерноочистки, так і комплектацією технологічних ліній.
 • Купуючи зерноочисне обладнання в нашій компанії, Ви отримуєте не тільки якісну техніку за ціною виробника, але і своєчасну поставку запасних частин і гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Наші фахівці допоможуть:

 • вибрати зерноочисне обладнання з потрібними технічними характеристиками,
 • організувати доставку до підприємства Замовника,
 • запустити і налаштувати високотехнологічне обладнання.