Введення в експлуатацію

Від грамотного введення обладнання в експлуатацію залежить багато чого: термін його служби, стабільність роботи і якість кінцевого продукту. Даний процес слід довіряти виключно професіоналам своєї справи.
«ЛАЙФБУД» пропонує своїм клієнтам послугу монтажу зерносушильного обладнання «під ключ», завершальним етапом якого є введення в експлуатацію. В рамках нього фахівці компанії проводять:

 • обкатку обладнання;
 • перевірку працездатності всіх вузлів;
 • пуско-налагоджувальні роботи при всіх можливих навантаженнях.

Всі заходи здійснюються за заздалегідь встановленим планом відповідно до розробленої проектної документації, діючих норм, правил і стандартів українського законодавства.
Крім того, інженери «ЛАЙФБУД» проводять детальне навчання співробітників підприємства замовника, в ході якого знайомлять працівників з усіма основними технологічними процесами, пояснюють тонкощі технічного обслуговування і ремонту. Таким чином, після введення обладнання в експлуатацію фахівці підприємства клієнта повністю готові до ефективної і результативної роботи.

 

Ввід в експлуатацію

 

Замовити введення в експлуатацію елеваторів

Останнім часом з активним розвитком зернового ринку України залишаються актуальними питання зберігання та післязбиральної обробки зерна. Для цього спеціалісти використовують професійне обладнання. Проте всім нам дуже добре відомо, що  більшість елеваторів України потребує термінової реконструкції або повного відновлення. Тоді стануть можливими технологічні операції при автоматизації виробництва із залученням мінімальної кількості обслуговуючого персоналу. Таким чином ви зможете дуже добре зекономити.

Елеватор - це спеціальна конструкція для зберігання великих партій зерна і доведення його до кондиційного стану. Зернові елеватори поділяються на: заготівельні, виробничі, базисні і перевалочні. Можливо введення в експлуатацію елеваторів будь-якого типу. Зараз це один з основоположних ланок фундаменту зернопереробної промисловості нашої країни. Тож, якщо ви мрієте почати бізнес та добре заробляти, то слід подумати про таку ідею.

Де замовити введення в експлуатацію зерносховищ?

Наша компанія пропонує свої високоякісні послуги та дуже вигідні розцінки на введення в експлуатацію зерносховищ. Якщо ви не бажаєте переплачувати, проте довіряєте тільки спеціалістам, то ми – це те, що вам потрібно. Навички та теоретична підготовка наших робітників допоможуть дуже швидко надати послуги та запустити нове виробництво чи оновити той бізнес, який вже працює.

Переваги нашої компанії:

 • індивідуальний підхід до кожного;
 • висока якість;
 • професіоналізм;
 • доступні ціни.

Якщо вам потрібно ведення в експлуатацію зерносушильного обладнання, то ми готові організувати професійну консультацію та допомогти вирішити проблему.

Як відбувається введення в експлуатацію елеваторів?

Все починається з купівлі чи розробки обладнання. Без цього введення в експлуатацію неможливе. Ви можете звернутися до нас, щоб отримати повноцінний комплекс послуг чи вже наладити роботу готової техніки.

Загалом ми дотримуємося таких етапів:

 1. Розробка та узгодження технічного завдання.
 2. Підбір обладнання, розробка технологічної схеми елеватора.
 3. Розміщення обладнання, складання документації.
 4. Проектні роботи.
 5. Будівництво елеватора.
 6. Пусконалагоджувальні роботи та введення в експлуатацію.

На налаштування техніки наші спеціалісти витрачають мінімальний час.