Ланцюгові транспортери

Ланцюгові транспортери

обладнання безперервного транспортування, призначене для переміщення зерна та інших сипучих матеріалів.

Ланцюгові транспортери

ланцюгові транспортери

Ланцюгові транспортери TPA. Продуктивність від 30 т / год до 335т / ч для пшениці щільністю 750 кг / м3. Ланцюгові транспортери TPA призначені для транспортування зерна, грануляту, насіння, біомаси та інших сипучих матеріалів. Застосовуються в технологічних лініях складських баз, комбікормових заводах, млинкомбінатах, складах біомаси і на олійно-жирових комбінатах. Знаходять повсюдне застосування в сільському господарстві, де важливі цілісність і якість зерна. Міцність і надійність виробу гарантують застосовані матеріали найвищої якості.

Тр2Ланцюгові транспортери

 

Ланцюгові транспортери ТРА виконані з високоякісної шведської сталі. Оснащені приводами фірми NORD - лідера в області приводів. Підлога та частина скребків оснащені важкостираючим покриттям. Транспортери ТРА надійні, безпечні в експлуатації і довговічні. Можливе виконання в версії ATEX - для застосування в закритих приміщеннях.

2018-12-18-10

Вигідні пропозиції на ланцюгові транспортери в компанії Life-bud

Використання ланцюгових транспортерів необхідне, і не лише в зернопереробних комплексах, але й на інших виробництвах. Проте, найбільшої популярності вони здобули на заводах для пологого та горизонтального переміщення зерна та інших культур.

Конструкція кожного механізму відрізняється надійністю та довготривалою експлуатацією з великими навантаженнями. Окрім цього, можна купити ланцюговий транспортер, що виготовлений із надміцної сталі, що забезпечує безперебійну роботу на виробництві.

Особливості зернового ланцюгового конвеєра

Вантажонесучими елементами конструкції є ланцюги, які допомагають переміщувати важкі навантаження. Ними можна транспортувати зерно та іншу сипучу продукцію. До того ж вони зручні у використанні, прості в обслуговуванні.

До основних механізмів ланцюгових транспортерів України відносять:

 1. натяжну станцію;
 2. привідну;
 3. підтримуючі ролики.

В їх комплектацію входять виносні підшипникові вузли, за допомогою яких змащування підшипників та інше ТО проводиться без розбирання обладнання. Ця особливість скорочує витрати робочого часу на сервіс зернового ланцюгового транспортера.

Окрім цього, застосовуються шкребкові поліуретанові механізми, які значно зменшують споживання електроенергії. Також збільшується надійність та тривалість використання ланцюгового транспортер-конвеєра. До того ж зменшується пошкодження продукції, яка переміщується по лінії і рівень шуму устаткування під час роботи набагато нижчий.

Переваги та ціна на ланцюгові транспортери

Обладнання для переміщення зернових та інших сипучих незамінне на будь-якому виробничому підприємстві. Ланцюгові транспортери українського виробництва мають багато переваг, завдяки яким їх часто обирають:

 • високі показники продуктивності;
 • стійкість до виникнення пошкоджень тягових елементів – ланцюга та шкребків;
 • кожен ланцюговий транспортер простий в обслуговуванні;
 • можливість вибору типу траси для переміщення продукції: похилі, горизонталі або ж похило-горизонтальні; мінімізація викиду пилу та інших часток в атмосферу за рахунок виготовлення ланцюгового транспортера для зерна в закритому коробі;
 • продукцію можна розвантажувати трасою, по якій вона транспортується.

Цінова політика компанії Life-bud, яка пропонує хороший вибір обладнання, ґрунтується на кількох факторах.Перш за все, це модель устаткування, яка необхідна для монтування на виробництві та яка відповідає затребуваним технічним характеристикам.

Другим важливим фактором є матеріал, з якого виготовлений ланцюговий транспортер. Зазвичай це сплави металів, які відрізняються зносостійкістю та міцністю. Дуже часто обладнання виготовляється з оцинкованим покриттям.

Третім, не менш важливим фактором, вважається додатковий функціонал обладнання. Для його оптимальної роботи виробники оснащують ланцюгові транспортери допоміжними рейками, датчиками підпору та обриву ланцюга або ж іншими можливостями. Тому краще, перед купівлею обладнання, проконсультуйтесь з менеджером щодо вибору оптимального варіанту для вашого підприємства.

Чому краще купити ланцюговий транспортер у нас?

Компанія Life-bud пропонує вигідні пропозиції для своїх клієнтів. У нас можна придбати ланцюговий транспортер для зерна необхідної моделі та оснащення. Ми гарантуємо:

 1. відмінний сервіс;
 2. гарантію якості обладнання;
 3. вартість ланцюгових транспортерів оптимальна і відповідає якості устаткування;
 4. тільки оригінальний товар від виробника.

Під час звернення в Life-bud консультанти допоможуть зорієнтуватись у виборі моделей та можливих варіантів. У нас можна вибрати ланцюговий транспортер чи конвеєр з необхідними характеристиками і комплектацією. Звертайтесь, і ми допоможемо осучаснити і автоматизувати виробничі процеси вашого підприємства.