Силоси

Силоси

Силоси плоскодонні зі стінками з гофрованого та плоского металевого листа

Місткість: 100 т до 16 000 т

Силос

Призначення: Силоси з плоским дном призначені для довгострокового складування зернових культур, ріпаку, кукурудзи, бобових рослин і інших сипучих матеріалів.

Silosy

Високою експлуатаційною адаптивністю володіють металеві бункери силоси з оцинкованої сталі. В Україні купить силос бункер за прийнятною ціною можна у Life-bud. Ми займаємося не тільки проектуванням та продажем готових споруд. Наша компанія надає послуги з монтажу силосів та їх сервісним обслуговуванням. Звертаючись до нас, ви отримаєте весь комплекс послуг з будівництва силосу під ключ. Цікавлять подробиці? Тоді ви знайшли правильний інтернет-магазин споруд сільськогосподарського призначення.

Life-bud надає послуги на самому високому рівні. Власна проектно-технічна група виконує навіть складні завдання. Ми співпрацюємо з відомими європейськими компаніями та отримали сертифікат якості ISO 9001:2015. Для України ми виготовляємо продукцію, що відповідає міжнародним нормам. Індивідуальний підхід - саме те, що відрізняє нас від конкурентів.

Будівництво силоса виконується досвідченими майстрами. Основним досягненням Life-bud є те, що ми заслужили довіру українців. Наші клієнти залишаються завжди задоволеними. Для цього працює щоденно команда професіоналів.

Як купить силос бункер

Поперед все необхідно визначитися з характеристиками та допоміжними приладами, комплектуючими, додатковими вимогами та ціною. Треба мати на увазі, що споруди з однаковими характеристиками за вартістю можуть відрізнятися. Це обумовлено наявністю надійного постачальника матеріалів, місцевості, статусу виробника та якості кінцевої продукції.Силос для зерна повинен відповідати всім вимогам. Спеціаліст Life-bud допоможе обрати його швидко.

Силос для зберігання зерна буває:

  • з плоским дном;
  • з конусним дном;
  • експедиторським;
  • для ферм.

Ми проводимо будівництво силоса за міжнародними вимогами. В Україні дуже потрібно замінити неактуальні сільськогосподарські споруди на нові, ефективні. Для цього втілюються деякі державні програми, але без надійного партнера, що зробить співробітництво взаємовигідним, не обійтися. В нашій особі ви обов’язково його знайдете! Ми виконаємо будівництво силоса під ключ.

Силос для зерна: переваги замовлення в Life-bud

Основними перевагами замовлення у нас є:

  • великий досвід: більш десяти років ми працюємо на ринку;
  • прийнятні ціни;
  • висококваліфіковані фахівці;
  • індивідуальний підхід.

Спеціалісти Life-bud знають всі тонкощі у галузі. Бункери силоси ми виготовляємо з любов’ю.

Фермерські та комерційні ємності відрізняються між собою. У фермерських не робиться такий великий об’єм, звичайно вони виробляються без ребер жорсткості, тому вони не можуть витримати великі природні явища. Але для маленького бізнесу або для себе вони неперевершені!

Адже монтаж силосів ви все ж-таки замовити в Life-bud! Є сумніви? Порівняйте ціни в інтернеті. В нас найкраще співвідношення ціна/якість в Україні. Останнім часом у нас зростає бізнес с пророщення зерна. Ваша компанія бажає на цьому заробити? Тоді самий час звернутися до нас! Ми забезпечимо зростання прибутку, допоможемо в інформаційному супроводженні та виконаємо все, щоб ваша справа була затребувана.

Аналіз техніко-економічних характеристик конструкцій силосів показав, що найменша вартість конструкцій та витрат на збереження однієї тонни забезпечується при забезпеченні співвідношення діаметру у висоті в інтервалі 0,8-1,2.Силос для зберігання зерна в такому випадку працює на повну потужність.

Кваліфікована команда Life-bud вирішить всі питання. Ми насправді пропонуємо європейську якість. У порівнянні, ми знаємо, що саме такий підхід зробить нашу країну міцнішою. Ми отримали не тільки досвід країн всього світу. Ми бажаємо, щоб саме наші громадяни користувалися ним. Для вас це безкоштовно! З вас оплата за нашу багатолітню працю. Ми доведемо, що саме з нами слід мати справу.