Силоси

Силоси

Силоси плоскодонні зі стінками з гофрованого та плоского металевого листа

Місткість: 100 т до 16 000 т

Силос

Призначення: Силоси з плоским дном призначені для довгострокового складування зернових культур, ріпаку, кукурудзи, бобових рослин і інших сипучих матеріалів.

Silosy

Купити силос для зберігання зерна в Україні

Зберігання зерна – це досить тонка справа, до якої кожен спеціаліст повинен підходити серйозно та професійно. Найкращій варіант – придбати силос для зерна. Це спеціальна ємність, яка призначена для зберігання будь-яких культур, зернові також є частиною цієї групи. Такий варіант полегшить вашу працю та дозволить значно зекономити, оскільки врожай буде знаходитися в ідеальних умовах, а це значить, що вам не знадобиться щось викидати в разі, якщо б, наприклад, до зерна потрапила волога. Це обладнання дуже швидко приносить вигоду, тому ви можете не жалкувати грошей та вже зараз займатися пошуками ідеальної моделі.

Де купити силос?

Наша компанія пропонує свої професійні послуги. В наявності є будь-які варіанти, тож у вас є змога купити силос, який ідеально підходитиме вашим побажанням. Це захистить від переплат та гарантуватиме довгострокове використання. Ми співпрацюємо лише з популярними офіційними постачальниками, тому гарантуємо практичність, високу якість. Над розробкою конструкцій піклуються найкращі спеціалісти, які використовують тільки оригінальні запчастини.

Наші переваги:

  • висока якість;
  • широкий асортимент;
  • видача гарантії на продукцію;
  • професійне консультування.

Якщо вам потрібен силос для зберігання зерна, то ми з радістю допоможемо з його вибором та запропонуємо найкращій варіант.

Яким характеристикам повинен відповідати силос для зерна?

Якщо ви бажаєте придбати модель, яка слугуватиме довго, не буде страждати від механічних пошкоджень, атмосфери, температурних перепадів та підвищеної вологи, то слід розглядати металеві силоси, вкриті антикорозійним покриттям.

Основні переваги обладнання:

  1. Є система активної вентиляції.
  2. Захист зерна від пожежі та шкідливих комах.
  3. Зберігання природних якостей.
  4. Відвід конденсату та пилу.
  5. Захист від снігу, дощу, ультрафіолетових променів.

Майже всі моделі обладнані спеціальними термопідвісками з датчиками контролю температури. Це надає змогу слідкувати за станом зерна та регулювати мікроклімат, щоб якомога довше зберігати свіжість продукції.

У нас на силос для зерна ціна встановлена дуже вигідна, тому вам не знадобиться переплачувати. Ми гарантуємо довгострокове використання та надійних захист зернових культур у будь-який час. Автоматизоване управління ще в декілька раз полегшує експлуатацію.