Сервісне обслуговування

Продаючи і монтуючи зернові елеватори і зернокомплекси, «ЛАЙФБУД» надає гарантійні зобов'язання строком на 12 місяців. Протягом цього часу замовник може отримати всю необхідну допомогу від сервісної служби компанії.
Фахівці будуть готові в найкоротші терміни:

  • дати відповідь на питання, які виникають;
  • надати рекомендації щодо усунення наявних проблем;
  • швидко підібрати необхідний комплект запасних частин, витратних матеріалів для зерносушарки;
  • здійснити оперативний ремонт вийшла з ладу техніки.

В рамках післягарантійного обслуговування партнери отримують ті ж самі послуги. Єдина відмінність - вони виявляються платно. Їх вартість повністю розраховується індивідуально.

Сервісне обслуговування

 

Замовити сервісне обслуговування елеваторів

Елеватор – це специфічний пристрій, якому потрібен догляд, професійна діагностика та правильна експлуатація. Тільки таким чином техніка слугуватиме довго і власнику не знадобиться думати, де взяти великі кошти, щоб придбати хоча б один новий прилад на заміну тому, який дуже скоро точно перестане виконувати обіцяні виробником функції. Дуже часто під час використання елеваторів технічний персонал промислового об’єкту вносить до обладнання якісь свої корективи. Це може буду зміна конструкції, вимкнення важливих датчиків чи неправильний вибір програми.

Якщо ви не бажаєте кожні два роки замінювати обладнання та високоякісно працювати з зерном, то все, що вам потрібно – регулярне  обслуговування елеваторів. Своєчасна діагностика зазвичай вирішує багато проблем та дозволяє виконати професійний ремонт, подальше налаштування.

Де замовити обслуговування елеваторів?

Допомогти з сервісним обслуговуванням елеваторів може наша професійна компанія. Ми розглядаємо будь-які варіанти співпраці та проводимо повноцінні консультації, щоб більш глибоко розібратися в проблемі. В нашій компанії працюють тільки найкращі спеціалісти, які мають ліцензію та навички.

Переваги фірми:

  • індивідуальний підхід до кожного;
  • захист обладнання від неприємних «сюрпризів»;
  • вирішення питань будь-якої складності;
  • високий професіоналізм.

Також слід додати, що наша компанія на сервісне обслуговування елеваторів встановлює дуже вигідні ціни. Тож ви можете витратити невелику кількість коштів один чи два рази на рік, щоб провести повноцінну діагностику та в разі потреби покращити стан обладнання.

З чого складається сервісне обслуговування елеваторів?

Кожному ми пропонуємо повноцінний професійний огляд обладнання. Це допоможе зрозуміти який елемент потребує термінової заміни, наскільки коректно працює техніка, може статися аварія під час використання техніки чи ні. Наші спеціалісти готові розробити детальний звіт з перевірки, вказати на недоліки, переваги та дати кілька рекомендацій щодо подальшого використання техніки. Ми вказуємо на кожний дефект, оскільки нам не має сенсу щось приховувати.

Оглядом та обслуговуванням елеваторів займаються професійній інженери, використовуючи для цього лазерні, оптичні прилади. Найкраще робити це між сезонами, щоб не порушувати робочий процес.