Сушилки періодичної дії S2

Дізнатися вартість

Промислова сушарка періодичної дії S2

Зерносушарки періодичної дії S2, ціна яких на нашому сайті все ще залишається демократичною, призначені для сушіння всіх видів зернових культур, ріпаку, кукурудзи та соняшнику.

Процес сушіння в сушарці періодичної дії відбувається в чотири етапи: завантаження, сушка, охолодження і вивантаження зерна з сушарки. Залежно від версії даного обладнання, сушене зерно може циркулювати в колонці сушарки, також може бути очищено у встановленій на даху сушарці.

Вирішивши купити сушарку для зерна періодичної дії S2, можете очікувати, що ця модель забезпечить:

  • Низьку вартість експлуатації. Оптимально підібрані параметри витяжних вентиляторів забезпечують ефективність сушіння при мінімальних витратах на споживання електроенергії.
  • Доступну вартість. Повторюваність елементів сушарки, її компактність і простота конструкції дають можливість гнучко складати цінову пропозицію.
  • Зручність і простота в експлуатації. Після установки часу сушіння, сушарка переключиться в режим охолодження; в контролері також можуть бути встановлені автоматичні цикли рециркуляції висушеного зерна.
  • Зниження пилу. За бажанням, ми можемо використовувати цикловентилятори, які частково обмежують запилення, викликане забрудненням висушеного зерна.
  • Підвищена теплоізоляція. Кожна колона має нагрітий впускний канал теплого повітря, за бажанням ми можемо зробити утеплення всієї колони.

Гарантія якості. Промислова сушарка періодичної дії S2 працює з успіхом в сотнях місць в Польщі та Європі.

Чому варто купити зерносушарку періодичної дії S2 саме у нас?

 • Безпечна і ефективна сушка зерна
 • Низька вартість експлуатації
 • Зручність і простота в експлуатації

Технічні характеристики:

* Вантажопідйомність дана для пшениці з щільністю 750 кг/м3 ** добова продуктивність для ріпаку дана для щільності 680 кг/м3.

Сушарка для зерна періодичної дії S2. Продуктивність задається при температурах сушіння: 90°С для ріпаку, 95°С для пшениці, при зовнішній температурі 15°С; 110°С для кукурудзи, при температурі зовнішнього повітря 0°С, вологості повітря від 35% до 70%. Параметри наведені без урахування процесу охолодження, при продуктивності завантажувального обладнання 30т/ч.

Споживання скрапленого газу для пшениці та ріпаку становить близько 1,5 л/т%, для кукурудзи – 2,0 л/т%.