(050) 601 17 48

(095) 077 33 26

(096) 786 60 88

life_bud@ukr.net

Зерносушарки

Зерносушарки

Зерносушарки безперервної дії, енергоекономні, з верхнім викидом повітря

Зерносушарки безперервної дії, енергоекономні, з верхнім викидом повітря.
Безперервної дії з витяжними вентиляторами.
Безперервної дії з аспірацією.
Безперервної дії з аспірацією і рекуперацією.
Постійної дії з надлишковим тиском.
Зерносушарки порційні

Купити сушилку для зерна від «ЛайфБуд»

Всім відомі випадки, коли чудовий урожай опиняється під загрозою знищення через несприятливі погодні умови. Скористатися послугами елеватора в даному випадку означає втрату прибутку в поточному сезоні через високі розцінки на сушку і зберігання; не робити сушіння зерна зовсім – значить взагалі опинитися на межі банкрутства. Тим часом, мобільна зерносушилка здатна висушити від 70 до 570 тон зерна на добу, залежно від моделі. Дані показники здатні задовольнити як запити початківця-фермера, так і велике господарство. Монтаж мобільної зерносушарки займає від двох до чотирьох діб, при цьому відсутні будівельні та підготовчі роботи. Це дозволяє отримати працюючий агрегат «в сезон», коли попередньо не вдалося купити сушилку для зерна по ряду причин.

Мобільні зерносушарки – продукція, яка з кожним роком стає все більш і більш затребуваною. В умовах обмеженості термінів і невизначеності погодних умов, мобільні зерносушарки, ціна яких може здаватися привабливішою за інші аналоги, часто стають єдиним виходом з ситуації, коли потрібно швидко врятувати урожай і забезпечити його збереження.

Баштова зерносушарка використовує перевірені принципи сушіння поряд з багатьма унікальними особливостями, надаючи користувачеві просту, надійну, економічну сушарку для зерна. Кожна зерносушарка має збірну конструкцію, що дозволяє широко застосовувати оцинковану сталь для всіх частин сушарки.

ТОВ «ЛайфБуд» пропонує широкий вибір модульних сушарок, придатних для широкого спектру застосувань. Високоефективна одномодульна сушарка, комплектується одним вентилятором і нагрівачем, забезпечує оптимальний для будь-якого процесу сушіння потік нагрітого повітря. У модульних сушарках використовуються тільки низькошвидкісні вентилятори з низьким рівнем шуму і частотою обертання 1725 оборотів в хвилину, які є в даній ситуації енергетично більш ефективними, ніж відцентрові. Всі вентилятори оснащені посиленим скловолокном, поліпропіленовими лопатями, які мають дуже низьке стартове навантаження, сильний повітряний поток в широкому діапазоні статичних тисків, прецизійний баланс і знижений рівень шуму.

DRYTECH

У енергоекономічних зерносушилках DRYTECH економічність експлуатації забезпечується повним утепленням сушильної шахти, рекуперації частини теплого повітря (тепле повітря після переходу через шар зерна повертається в камеру вхідного повітря), оптимальним підбором вентиляторів (що знижує споживання електроенергії), плавністю роботи пневматичної системи вибирання і мікропроцесорного управління, підібраного до специфіки сушки. Високоякісна шведська сталь покрита спеціальним покриттям GALFAN з підвищеною стійкістю до корозії в атмосферних умовах і інтенсивної сушки зерна.

Зерносушаркасушарка зерна

 

Технічні характеристики

2018-08-05_6

  • Вантажомісткість вказана для пшениці щільністю 750 кг / м3
  • Продуктивність по кукурудзі вказана для температури сушіння 1150C, при температурі навколишнього середовища 50C. Витрата рідкого палива становить близько 1,5 л / т%, природного газу 1,3 м3 / т%, скрапленого газу 2,0л / т%.
  • Продуктивність по пшениці вказана для температури сушіння 950C, при температурі навколишнього середовища 150C. Витрата рідкого палива становить близько 1,1 л / т%, природного газу 1,0 м3 / т%, скрапленого газу 1,5 л / т%.

Безперервної дії звитяжними вентиляторами

Зерносушарка 22018-08-05_3

Продуктивність: від 7,5 т / год до 108 т / год для пшениці при сушінні від 19% до 15%

Дана модель зерносушарки успішно експлуатується в сотнях об'єктів у Польщі та Європі.

зерносушарки

Зерносушильні комплекси призначені для сушіння різних видів зернових та інших сільськогосподарських культур.

Така сушка для зерна, ціна якої в нашій компанії є однією з найвигідніших, виконує наступні функції:

  • прийом забрудненого і вологого зерна до попереднього очищення, сушіння і завантаження на автотранспорт, або його зберігання;
  • прийом забрудненого і вологого зерна до сушіння, зберігання і завантаження автотранспорту;
  • прийом чистого і вологого зерна до сушіння, зберігання і завантаження автотранспорту.

Чому купити зерносушарку варто саме у нас?

Фахівці нашої компанії завжди готові запропонувати різні варіанти проектів зерносушильних комплексів:

  • по комплектації і продуктивності;
  • за рівнем автоматизації;
  • по етапному розвитку зерносушильного комплексу (від зерносушарки – до міні елеватора).

Конструктивно, сушарка може бути виконана для сушіння будь-якої культури. Великий вибір опцій дозволяє споживачеві «зібрати» та купити зерносушарку, яка найбільше задовольняє його запитам.

Замовити обладнання для сушки зерна Ви можете по телефону, зв'язавшись з менеджерами та консультантами ТОВ «ЛайфБуд». Оформити замовлення і дізнатися подробиці придбання можна і онлайн – на сайті нашої компанії.