Силоси фермерскі FARMA

Дізнатися вартість

Силоси Farma в Україні: купити силоси фермерські Farma в компанії «Лайф-Буд»

Силос фермерський – це металевий силос з плоским дном, який використовується для довготривалого зберігання:

 • будь-яких сипучих зернових культур (пшениця, ячмінь, кукурудза, рис і т. д.),
 • олійних культур (ріпак, соя, соняшник і т. д.);
 • гранульованих продуктів (деревні пелети).

Фермерські силоси представлені діаметрами від 4,58 до 16,50 з максимальною висотою до 14,50 метра і максимальним робочим об'ємом зберігання 2500 м³.

Листи бічних стінок силосу

Для виробництва листів бічних стінок силосу FARMA використовують гальванізовану сталь гарячого цинкування, яку закуповують у кращих виробників в Європі.

Листи мають міцність мінімум 350 N/mm² (51 000 кг/см³) і межею плинності 420 N/mm² (61 000 кг/см³). Двостороннє цинкове покриття бічних стінок силосу, вироблене за стандартом 600 гр / м², робить силос фермерський FARMA довговічним.

Довжина хвилі листів

Купити силоси Farma варто тому, що це – одна з небагатьох ліній фермерських силосів в світі, при виробництві листів бічних стінок яких використовується гофрована сталь з найкоротшою довжиною хвилі 65 мм.

При розрахунку міцності конструкції силосу, обов'язково враховується довжина хвилі листа: чим коротше довжина хвилі, тим міцніше конструкція.

Ребра жорсткості

Для виробництва ребра жорсткості FARMA використовує гальванізовану сталь гарячого цинкування. Ребра жорсткості мають двостороннє цинкове покриття 600 гр / м².

На відміну від інших виробників, ребра жорсткості FARMA виробляються по 7-ми вигинам, забезпечуючи велику міцність.

Дах

Дах – один з ключових компонентів силосу, що безпосередньо впливає на оптимальне і тривале використання. Дахи FARMA представлені в стандартній гальванізації 600 гр/м² з якістю листа 420 N/mm² (61 000 кг / см³), що є унікальним серед інших виробників силосів.

Для всіх виробників, що пропонують замовити силоси фермерські, стандартним є гальванізація 275 гр/м². Стандартний ухил ската даху 30° забезпечує максимальний обсяг зберігання навіть з великим кутом природного укосу.

Конструкція даху може бути спроектована з урахуванням максимальної швидкості вітру 209 км/год, снігового навантаження 196 кг/м² і максимальним піковим навантаженням на центр даху 13 608 кг.

Згідно діаметра силосу і максимального навантаження, дахи можуть бути виконані з прогоном або без прогону. Всі дахи Farma обладнані інспекційним люком, що має надійний захист від атмосферних впливів.

З'єднувальні елементи

У всіх точках з'єднання листів бічних стінок силосу використовуються якісні болти з покриттям, яке захищає від корозії і істотно збільшує термін служби. Завдяки використанню з болтами поліетиленових конічних шайб високої щільності, забезпечується ідеальна ізоляція.

Постійний контроль якості болтів, гайок та інших сполучних елементів – ще одна причина, чому варто купити силоси фермерські Farma, що володіють таким тривалим терміном служби. Завдяки якісному кріпленню, монтаж силосів простий і швидкий. За бажанням клієнта, силосні установки можуть бути демонтовані і повторно зібрані в іншому місці.

Гальванізація

У той час як конкуренти пропонують 600 гр./ м² оцинковане покриття в якості опції, FARMA пропонує його в якості стандарту. Крім того, термін служби бункера становить 120% довше в порівнянні зі стандартною якістю оцинкованого покриття конкурентів 275-350 гр./ м².

Комплектуючі

Для фермерських силосів FARMA пропонується великий асортимент комплектуючих:

 • Системи аерації та термометрії;
 • Датчики наповнення силосу;
 • Датчики вологості;
 • Повітроводи для дахів;
 • Витяжна вентиляція;
 • Кільця жорсткості;
 • Сходи (гвинтові, вертикальні (внутрішні і зовнішні) із захисною огорожею і платформами, сходи на даху з поручнями та інші);
 • Сервісні платформи;
 • Снігозахисні загородження;
 • Двері для швидкого доступу в силос;
 • Зачисні шнеки різної конфігурації (з панеллю управління);
 • Обладнання для бічного вивантаження;
 • Система дбайливого завантаження силосу, що допомагає знизити ризик травмування зерна і багато іншого.