Плоскодонні силоси з гладкого металевого листа SPA

Дізнатися вартість

Силоси з плоским дном і стінками SPA з листового металу

Силоси з плоским дном і стінками SPA призначені для тривалого зберігання. Вони можуть служити силосами для зернових культур, для ріпаку, для кукурудзи і силосами для бобових та інших сипучих матеріалів.

Головні переваги:

  • Висока якість листового матеріалу, що захищає продукт від корозії.
  • Плоский лист забезпечує дуже стабільну, міцну і стійку до деформації конструкцію, яка виражається в товщині стін силосу.
  • Простота прибирання після його спорожнення.
  • Мінімізація осадження зерна на внутрішніх стінках силосу.
  • Герметична конструкція оберігає від попадання води всередину силосу, спеціально герметичні з'єднання бічних і гвинтових елементів забезпечують герметичність корпусу силосу.
  • На силоси з плоским дном і стінками SPA ціна на нашому сайті – більш, ніж демократична.
  • Активна система провітрювання з використанням витяжної головки турбовента на даху силосу, що запобігає накопиченню вологи.

Чому варто купити силоси з плоским дном і стінками SPA?

Товсті плоскі листові стіни забезпечують дуже стабільну, міцну і стійку до деформації конструкцію. Плоский лист мінімізує осадження пилу і зерна на внутрішніх стінках силосу. Спеціально герметичні з'єднання бічних і гвинтових елементів забезпечують герметичність корпусу силосу, щоб вода не потрапляла всередину. Всі гвинти і шайби оцинковані (клас 8.8 і 10.9) і додатково покриті спеціальним антикорозійним покриттям. Усередині бункерів з плоским дном знаходиться активна система провітрювання зерна. Витяжна головка турбовент на даху, вентилятори, повітродувки і вентиляційні канали роблять так, що засипане зерно не потребує переміщення з бункера в бункер. Система набору і ефект самоочищення, отриманий при використанні плоского листа, дозволяють легко утримувати силос в чистоті. Силоси з плоским дном виготовлені з високоякісної шведської сталі. Конструкція силосу покрита корозійностійким листом.

Технічні характеристики:

* Місткість всієї конструкції без підлоги.

** Місткість конструкції з урахуванням системи провітрювання 15% і ката засипки пшениці.

*** Вантажопідйомність вказана для сухої пшениці щільністю 780 кг / м3 з урахуванням висоти розташування підлоги.

* Місткість всієї конструкції без підлоги.

** Місткість конструкції з урахуванням системи провітрювання 15% і ката засипки пшениці.

*** Вантажопідйомність вказана для сухої пшениці щільністю 780 кг / м3 з урахуванням висоти розташування підлоги.