Бункерні силоси KARMA для сипучих матеріалів

Дізнатися вартість

Бункерні силоси Karma для сипучих матеріалів від «Лайф-Буд»

Ці бункерні силоси Karma в Україні призначені для тимчасового зберігання зернового борошна, сухих гранульованих і сипучих кормових сумішей, висівок. Кут нахилу бункера 60°.

Якісний лист зі шведської сталі.

 • Плоский листовий метал забезпечує дуже стабільну, міцну і стійку до деформації структуру, що виражається в товщині стінок силосу.
 • Щільна конструкція запобігає потраплянню води всередину силосу, спеціально загерметизовані стики бічних стінок і гвинтових елементів забезпечують герметичність оболонки силосу.
 • Мінімальне осадження пилу і зерна на внутрішніх стінках силосу.
 • Легко підтримувати в чистоті після спорожнення.
 • Вивантажувальна воронка зручна у використанні, бункер спорожняється самопливом.

Додаткове обладнання, яким можуть бути оснащені бункерні силоси Karma для сипучих матеріалів:

 • Активна система провітрювання зерна
 • Повітродувка
 • Датчик заповнення
 • Естакада.

Чому варто купити бункерні силоси Karma для сипучих матеріалів?

Без зернових сховищ не може обійтися практично жодне підприємство, так чи інакше пов'язане з вирощуванням і заготівлею злакових культур; бункерні силоси Karma в Україні потрібні, щоб воно не псувалося. Крім того, вони необхідні для сортування: в одні ємності складається кормовий продукт, в інші – призначений для виробництва борошна.

Компанія «Лайф-Буд» пропонує різні види обладнання для зберігання зерна. Наші переваги:

 • відповідність ємностей європейським стандартам якості;
 • надійні матеріали і стовідсоткова герметичність;
 • індивідуальний і комплексний підхід до продажу бункерів для корму.

Наші відносини з замовником – рівноправне і взаємовигідне співробітництво. По-перше, ми збираємо обладнання спеціально під потреби конкретного підприємства. По-друге, у нас Ви зможете замовити бункерні силоси для сипучих матеріалів «під ключ». У цьому випадку ми виготовимо і встановимо не тільки ємності, але також сушарки і конвеєри для транспортування. Наші фахівці проведуть налагодження і пробний запуск оснащення – в результаті Ви отримаєте високоякісну і сучасну систему зберігання. Завдяки високому рівню автоматизації вона дозволить прискорити виробничий процес і мінімізувати витрати.

Тому ціна бункерних силосів від «Лайф-Буд» швидко окупається і починає приносити прибуток. Це особливо актуально для тваринницьких і птахівницьких господарств, які прагнуть купити бункерні силоси Karma для сипучих матеріалів, почавши самостійно вирощувати зерно і позбутися від дорогих закупівель кормів.

Які в нашій компанії можна замовити бункерні силоси для сипучих матеріалів?

Придбати бункерні силоси Karma в Україні, які використовуються в комбікормовому заводі, випускаються круглої або квадратної форми:

 • Бункери круглої форми доступні в скловолоконному або сталевому виконанні;
 • Бункери квадратної форми доступні тільки в сталевому виконанні. Обсяг бункерів, як правило, варіюється від 10 м3 до 150 м3.

Великі плоскодонні зерносховища і бункери можуть бути оснащені системою реєстрації температури, що складається з ряду кабелів, підвішених до даху бункера, з датчиками, контролюючими температуру на різних висотах. Температура в кожному бункері реєструється і зберігається в комп'ютері, а потім ці дані використовуються для управління аерацією бункера.

Система активного вентилювання використовується для управління / зниження температури в бункері в разі, коли система контролю температури показує, що температура збільшується. Охолодження і вентиляція сировинних матеріалів здійснюється за допомогою вентилятора шляхом продувки або аспірації повітря через канальну систему в нижній частині бункера для зберігання або на складі для навалочного зберігання.