Зерноочисні машини з барабанними ситами

Дізнатися вартість

Чисте зерно сохне швидше і хвороботворні мікроорганізми розвиваються в меншій мірі. Представляємо Вам пропозицію барабанних сепараторів. Зерно, зібране комбайном, незважаючи на проходження очищувальних компонентів молотарки, містить багато домішок. Зазвичай це залишки рослин у вигляді полови або стручків, а також насіння бур'янів або їх частини, биті насіння і інше сміття. Через більш високу вологість вони можуть ускладнити сушку. Тому пропонуємо купити зерноочисну машину.

Барабанна зерноочисна машина: принцип роботи

Окрему групу становлять барабанні очисники, які виконують в основному ті ж завдання, що і очисники сит. Робочий елемент – барабан з перфорованими стінками, розташований горизонтально. На початку барабана отвори мають менший діаметр для відділення дрібних домішок.

Потім зерно йде на люверси більшого діаметра. Тут воно розділяється на грубе і чисте зерно. У цьому типі обладнання також використовується відділення легких забруднювачів повітряним потоком. Як і в інших рішеннях, можливе використання фланців барабана з осередками різного розміру, завдяки чому ми можемо більш точно підбирати робочі параметри.

Одним з комплексних і технологічних рішень, які пропонує наша компанія, є професійні зерноочисні машини. Вони призначені для ретельного і попереднього очищення всіх видів зерна, кукурудзи, олійних і бобових культур, а також можуть використовуватися в якості сортувальної машини.

При відповідному виборі наборів сит і відповідних регулювань ми отримуємо зерно високої якості, призначене для комерційної торгівлі. Пристрій простий по конструкції і в той же час міцний і надійний, ідеально підходить для промислових об'єктів.

Особливості машини

Пропонована нами машина складається з пневматичного сепаратора і механічних сепараторів – барабанних грохотів. Забруднене зерно через роторний розподільник подається до окремих ситових секцій. Кожна секція складається з двох екранів у вигляді конічних барабанів, що обертаються навколо власних осей і одночасно навколо осі верстата. Більші відходи затримуються на внутрішніх ситах, потім матеріал сортується від сміття меншого розміру на зовнішньому ситі. Відсортований на ситах матеріал по каналах подається до вихідних отворів. Таким чином, дрібна і велика крихта видаляється з випускного отвору, а чистий матеріал проходить через повітряний сепаратор.

Купити барабанний сепаратор

Компанія Life-bud пропонує купити барабанний сепаратор високої якості по доступній ціні. Ми пропонуємо комплексні рішення в області зберігання і переробки зерна для широкого кола клієнтів з сільськогосподарського і промислового секторів. Ми є постачальником висококласного сушильного, очисного та зернового обладнання, включаючи проектування і монтаж. Продукція, що продається через компанії під брендом «Life-bud» завоювала репутацію і визнання серед наших клієнтів.

Наші проекти виконуються на основі аналізу потреб клієнта і засновані на знаннях і досвіді співробітників. Проектування відбувається разом з інвестором на місці його будівництва, і разом розробляються різні концепції. Ми реалізуємо наші проекти «під ключ» і вимагаємо від інвестора мінімальної зацікавленості.