Cистема транспортування зерна від компанії "life-bud"

Дізнатися вартість

Транспорт зерна

Додаткове обладнання для зерносховищ – це система транспортування зерна і його розвантаження. Це пов'язано з широким асортиментом конвеєрів і елеваторів для горизонтального і вертикального транспортування всіх видів зерна. В основному, використовується для наповнення і спорожнення силосів і в якості конвеєрів на всіх типах технологічних маршрутів (наприклад, в процесі сушіння або очищення); такі пристрої економлять дорогоцінний час і гроші.

Транспортер зерна – це не тільки обладнання для великих силосів і складів: обладнання для обробки зерна також необхідно в невеликих зернових господарствах і там, де виробляються і використовуються корми. Які типи зернових транспортерів ми пропонуємо:

  • стрічковий транспортер для зерна;
  • скребковий транспортер для зерна;
  • ланцюговий транспортер для зерна.

Пристрої для транспортування зерна на короткі відстані – незамінний елемент обладнання для більшості зерносховищ. Багато виробників пропонують різні типи і моделі такого обладнання, тому підібрати підходящий не складе труднощів. Питання тільки в тому, що вибрати?

Типи зернових транспортерів

Найпопулярнішими конвеєрами, застосовуваними при транспортуванні зерна, є пристрої, в яких використовуються різні типи кабелів. У більшості випадків це транспортні ремені і ланцюги. Конвеєри можуть транспортувати зерно горизонтально і вертикально; для горизонтального транспортування зерна використовуються наступні конвеєри:

    • стрічкові конвеєри – вони використовуються для транспортування сипучих продуктів, таких як насіння, зерна, гранули і т. д., стрічковий конвеєр повністю самоочищається. Споживання енергії, а також матеріаломісткість мінімальні. У конвеєрній стрічці має форму жолоба, що рухається по опорних роликах. Така конфігурація забезпечує високу ефективність по відношенню до ширини смуги. Ширина стрічки варіюється від 300 мм до 800 мм. стрічкові конвеєри доступні в закритому або відкритому виконанні;
    • скребки є ідеальним рішенням для горизонтального та злегка нахиленого транспортування матеріалів, таких як зерно, насіння, гранули тощо, де потрібно повністю закритий, пилонепроникний транспорт. Скребкові конвеєри виконані у вигляді модульної системи і можуть поставлятися точно необхідної довжини, макс. до 50 м, продуктивністю від 30 до 400 т / год;

ланцюговий транспортер для зерна призначений для ефективного і надійного транспортування широкого спектру сільськогосподарських і промислових товарів. Його конструкція складається з вхідних і вихідних секцій, жолобоподібних секцій і приводу. Пристрої та додаткове обладнання виробляються як для окремих конвеєрів, так і для комплексних систем великих проектів «під ключ». Продуктивність пристрою варіюється і залежить від різних факторів, таких як модель, розмір, наповнення, матеріал і т. д.

Представлені пристрої є лише частиною широкого асортименту зернових конвеєрів, доступних на українському ринку. Вибір не полегшується тим, що більшість пристроїв конструктивно практично ідентичні; відмінності між пристроями різних виробників часто носять косметичний характер і пов'язані, наприклад, з доступним додатковим обладнанням.

Багаторічний досвід і технологічні знання дозволяють нам розробляти високоякісні пристрої, адаптовані до потреб клієнта, щоб відповідати його очікуванням. У своїй діяльності ми керуємося високими етичними стандартами, вибудовуючи партнерські відносини з одержувачами наших пристроїв. Місія - повністю задовольнити клієнта зробленим вибором.