Опорні конструкції та естакади

Дізнатися вартість
Опорні конструкції та естакади

Опорні конструкції та естакади призначенні для розміщення та кріплення транспортного обладнання.

Виготовлюються з оцинкованої листової сталі або профільного металу та пофарбовані.

Тр7Тр7

Опорні конструкції: купити опорні конструкції Україна в компанії «Лайф-Буд»

На промислових підприємствах для підведення кабелів, а також трубопроводів або інших систем часто використовуються опорні конструкції і технологічні естакади. Такий спосіб прокладки різних силових ліній на сьогоднішній день – один з найпривабливіших, оскільки дозволяє легко проводити зовнішній візуальний огляд кабелів або трубопроводів, що робить їх більш придатними для ремонту. Створює умови для регулярного оновлення захисного шару, що особливо важливо при роботі з агресивним середовищем, коли зростають ризики виникнення аварій.

Виробництво опорних конструкцій яких видів доступно сьогодні?

Розрізняють виробництво опорних конструкцій для одностороннього укладання ліній і двостороннього. Але всі вони – найскладніші інженерні рішення, які можуть бути реалізовані тільки командою професіоналів, що працюють на сучасному і високоточному обладнанні.

Наше підприємство гарантує виготовлення опорних конструкцій з високою якістю, що забезпечується комплексним підходом до роботи, коли одним виконавцем виконується весь цикл робіт – від складання технічної документації до монтажу безпосередньо естакади, забезпечивши її пристроями корозійного захисту, щоб майбутні трубопроводи на ній експлуатувалися безаварійно, безперебійно і тривалий час.

Чому варто замовити опорні конструкції та естакади?

Виготовлення опорних конструкцій – протяжної інженерної споруди, елементи якої служать підставою і опорою для прокладки надземним способом інженерних комунікацій і транспортних конвеєрів, відносяться до категорії технологічні естакади. Такі конструкції з'єднують окремо розташовані виробничі об'єкти, цехи, відділення і значно спрощують транспортування потрібних матеріалів і продуктів.

Замовити опорні конструкції для переміщення рідких, твердих або газоподібних речовин варто через те, що вони дозволяють:

  • економити корисну площу промислових підприємств;
  • не перешкоджати проходженню автомобільного та залізничного транспорту;
  • убезпечити працюючий персонал.

Особливості застосування

Купити опорні конструкції (Україна) рекомендується для використання на підприємствах металургійної, хімічної, машинобудівної, нафтопереробної, газової, енергетичної промисловості.

По виду розрізняють одноярусні і багатоярусні, підвісні, опорні, опорно–підвісні конструкції.

Естакади технологічні складаються з опор, спільно з фундаментами, колон, ригелів, балок, ферм, зв'язків по фермах. Опори можуть бути металевими або залізобетонними, при цьому всі прольоти виконуються з металопрокату.

Основні пошкодження металоконструкцій з'являються внаслідок корозії металу або силового впливу під час експлуатації, тому велике значення має регулярний огляд естакад, своєчасний ремонт і відновлення антикорозійного захисту.

Виробництво і поставка технологічних естакад

Проектування естакад і опорних конструкцій в компанії «Лайф-Буд» проводиться фахівцями власних проектних бюро. Всі матеріали у вигляді сталевого прокату відрізняються високою якістю, із захистом від корозії. Інженери компанії враховують ступінь навантаження, погодні фактори і всі негативні види впливу на елементи конструкції. При складанні проводиться суворий контроль якості на всіх етапах. Завдяки такому підходу естакади для технологічних комунікацій мають тривалий термін експлуатації, високу якість і надійність, встановлені на багатьох великих промислових підприємствах.

З усіх питань, пов'язаних з бажанням купити опорні конструкції (Україна), звертайтеся за телефонами, вказаними в контактних даних сайту. Ми будемо раді Вам допомогти!