Лінія фермера

Дізнатися вартість

Якісне сучасне обладнання для фермерів є гарантією успіху в рослинництві. В асортименті нашого магазину представлені товари, за допомогою яких значно підвищується продуктивність особистого підсобного господарства. Їх використання дозволить домогтися зростання ефективності підприємства і зниження вартості кінцевого продукту.

Навіщо потрібне обладнання для фермерів

Фермерство як бізнес орієнтоване на отримання вигоди. Тому основним завданням будь-якого фермера стає збереження рентабельності підприємства. Для цього потрібно домогтися збільшення врожаю. Спеціальні пристосування дозволяють зменшити витрати ручної праці. При цьому показники врожайності йдуть в зростання. Замовити лінію фермера можна прямо на нашому сайті. Сучасне обладнання перевірених виробників дозволить домогтися зростання ефективності праці при вирощуванні і подальшій переробці зернових та інших видів культур.

Асортимент обладнання для фермерів

Лінія фермера полегшує працю і підвищує його продуктивність. Функціонал пристроїв включає очищення, лущення, сепарацію та інші види переробки вирощуваних культур. Пропоноване оснащення просте в управлінні і обслуговуванні. При виборі відповідної моделі потрібно враховувати необхідну продуктивність, потужність агрегату. Не менш важливий параметр-габаритні розміри. У каталозі представлені як компактні лінії, так і великі професійні установки.

В асортименті популярних товарів представлені:

  • Фотолампи для рослин. Призначені для створення достатньої кількості штучного світла. Допомагають підвищити врожайність, простимулювати зростання і інтенсивність розвитку вирощуваних культур.
  • Зернодробарки. Надійні і продуктивні установки для отримання потрібного обсягу корму із заданим розміром фракції. Кінцевим результатом стають крупи. В асортименті представлені моделі з різними параметрами потужності: в діапазоні 1,7-2 кВт. Найбільш продуктивні моделі демонструють показники переробки культур до 400 кг на годину.
  • Зерноочисні сепаратори. Дозволяє переробляти зернові культури. Пристрій призначений для видалення великої домішки, сміття з зерна.
  • Ланцюгові транспортери. Виробничі конвеєри, за допомогою яких забезпечується переміщення важких і об'ємних вантажів. Подача продуктів здійснюється горизонтально і похило. Ланцюговому конвеєру під силу зрозуміти лузгу, насіння, комбікорм, висівки. зерно та ін. Обладнання для фермерів, яке використовується для переміщення різного роду сипучих матеріалів, включаючи зерно.

Це далеко не повний перелік пристроїв, що дозволяють істотно полегшити важкий фермерську працю. Спеціалізованi агрегати здатні замінити багато ручних операцій. Вдосконалені машини дозволяють домагатися все більш високих результатів і мінімізувати витрати. Представлене на сайті оснащення буде цікаво як новачкам в цій справі, так і професіоналам.

У каталозі наведена продукція відомих марок, які встигли відмінно зарекомендувати себе на ринку. Ми допоможемо вам створити найбільш сприятливі умови для заняття сільським господарством. Сучасні пристосування дозволять підвищити продуктивність діяльності. При скороченні трудових витрат ви отримаєте збільшення кінцевих показників врожайності. Для зручності ознайомлення з товарним асортиментом передбачений каталог. Всі позиції згруповані за категоріями, що спрощує пошук необхідної. На нашому сайті ви можете замовити обладнання для фермерів на вигідних умовах.