Обладнання

Зерносховища (Силоси)

Місткість: від 100 т до 16 000 т. Силоси плоскодонні зі стінками з гофрованого металевого листа. Плоскодонні силоси з гладкого металевого листа. Силоси з конусним дном зі стінками з гофрованого та гладкого листового металу. Силоси експедиційні на автотранспорт. Силос з

Зерносушарки

Зерносушарки безперервної дії, енергоекономні, з верхнім викидом повітря. Безперервної дії з витяжними вентиляторами. Безперервної дії з аспірацією. Безперервної дії з аспірацією і рекуперацією. Постійної дії з надлишковим тиском. Зерносушарки порційні

Зерноочисні машини

Машини для очищення зерна призначене для сортування зерна за різними ознаками: аеродинамічним властивостям насіння і домішок; розмірами зерен - товщині, ширині і довжині; шорсткості поверхні насіння; формі; щільності; кольором і ін.

Ланцюгові транспортери

обладнання безперервного транспортування, призначене для переміщення зерна та інших сипучих матеріалів.

Технологічне допоміжне обладнання

Труби самопливні для зерна. Коліна, розділячі, з'єднувачі потоків. Засуви електричні та ручні.

Пневмотранспортери зерна

Зерновий пневмотранспортер призначений для оперативного переміщення зерна і найчастіше використовується в сільському господарстві при переробці зернових культур.

Норії

Норії PKA Продуктивність від 20 т / год до 300 т / год для пшениці щільністю 750 кг / м3

Силоси

Місткість: 100 т до 16 000 т

Обладнання для виготовлення комбікорму

Лінія для комбікорму - це відмінне устаткування для виробництва комбікорму в домашніх умовах, в міні-фермах, невеликих тваринницьких господарствах і в інших виробництвах.

Теплогенератори

Сертифікат якості ISO 9001:2015

Обладнання для елеваторів

Life-bud реалізує в Україні обладнання для елеваторів за прийнятною ціною. Купити його для підприємців можливо або на нашому сайті, або зателефонувавши за вказаними телефонами. Ми використовуємо сучасні технології при виробленні продукції. Співпраця з провідними європейськими компаніями йде на корис

Опорні конструкції та естакади

 
 

Обладнання для зберігання зерна від «ЛайфБуд»

Тривале і надійне зберігання зерна сприяє зведенню втрат вирощеного врожаю і, відповідно, підвищенню економічної вигоди. Оптимальним варіантом в даному випадку є обладнання для зберігання зерна – наприклад, зерносховища, що забезпечують збереження продукції і мінімізують травмування (порушення оболонок, утворення подряпин, тріщин і ін.) або псування через невідповідність навколишньої температури повітря, вологості. ТОВ «ЛайфБуд» пропонує різноманітний вибір обладнання:

  • для очищення зерна;
  • його сушки та переробки;
  • обладнання для елеваторів зерна,

що дозволить зберегти урожай в придатному стані.

Асортимент продукції

Досвід показує, що для збереження зернової маси потрібне сучасне зерносховище. Таке підприємство допомагає компенсувати річні врожайні коливання, в роздільному порядку виконувати обробку і зберігання різних партій зерна, а також мати перехідну залишкову кількість зерна до 20%. Для досягнення даних властивостей, потрібне відповідне обладнання для сушки зерна, його очищення та зберігання повинно володіти відповідним обладнанням. ТОВ «ЛайфБуд» реалізує ємності і резервуари в широкому асортименті. Апарати дозволяють зробити процес зберігання ефективнішим і економічно вигіднішим, так як допомагають зберегти природні властивості зерна, вберегти від високої вологості, засміченості, пошкоджень. При неправильному зберіганні маса цієї продукції зменшується, зернова маса стає менш якісною.

Яке саме обладнання ми пропонуємо?

  1. Ковшові елеватори (норії). Залежно від потреб споживача, пропонуються різні характеристики, висоти, швидкості руху стрічки і продуктивності. Укомплектовані пристроєм контролю швидкості і збігу стрічки, датчиком підпору, гальмівним пристроєм, що запобігає зворотному ходу стрічки при раптових зупинках елеватора; ковші виготовлені з високощільного нейлону.
  2. Транспортери зерна. Ланцюг транспортера виготовлений зі сталі з високим вмістом марганцю, що гарантує міцність і довгий термін експлуатації. Рейка транспортера виготовлена з високо-молекулярного матеріалу для зниження шуму при роботі і споживання електроенергії; застосування скребків з полімерного матеріалу скорочує енергоспоживання, підвищує надійність і довговічність транспортного обладнання, а що найважливіше, дозволяє значно знизити травмування зерна.
  3. Зерноочисники (сепаратори). Домішки в зерні заважають його подальшій обробці, знижують його якість і повинні бути видалені. Наше обладнання для очищення зерна призначене для високоякісної очистки – відокремлює небажані домішки, великі і менші за своїм розміром від основної сировини. Від зерна відокремлюються грубі домішки, такі як частини соломи, стеблинки, ворс і т.д. швидка зміна сит. Змінні сита для різних культур. Заритий корпус. Регульований кут сита. Низьке енергоспоживання. Проста установка і зручне обслуговування. Пропонуються моделі продуктивністю від 10 до 350 тонн/год.

Переваги співпраці

Щоб реалізувати та проектувати надійне обладнання для переробки зерна, його очистки та збереження, як і апаратів іншого призначення, в першу чергу, потрібні хороші умови роботи і висококваліфікований персонал. ТОВ «ЛайфБуд» має в своєму розпорядженні і те, і інше. У нашому розпорядженні – просторі виробничі приміщення, де є всі необхідні пристосування для створення функціональних і довговічних виробів. Штат нашої компанії складають професійні співробітники, що володіють значним досвідом. Регулярно вони проходять підвищення кваліфікації, освоюють нові технології. Також на території заводу впроваджується система менеджменту якості продукції. Важливими перевагами співпраці з нашим підприємством є оперативні терміни виконання і поставки замовлень. Розвинена логістична мережа і вигідне географічне положення дозволяють доставити готові апарати без затримок. Ви можете звернутися до нас і в разі потреби, виготовлення нестандартної продукції – ми маємо досвід у виготовленні обладнання за індивідуальними проектами.