Обладнання для виготовлення комбікорму

Обладнання для виготовлення комбікорму

Обладнання для виготовлення комбікорма в гранулах

Лінія для комбікорму - це відмінне устаткування для виробництва комбікорму в домашніх умовах, в міні-фермах, невеликих тваринницьких господарствах і в інших виробництвах.

Обладнання для виготовлення комбікорму

На фермерських господарствах важлива наявність обладнання для виготовлення комбікорму для свійських тварин або птиці. Причина цього очевидна, адже цей вид корму – це суміш різних видів сировини, змішаних в необхідних пропорціях.

Використання комбікормових сумішей забезпечує хороші результати при вирощуванні тварин, адже це вміле комбінування вітамінів, білків та мікроелементів. Вони, відповідно, формують низку біологічно активних, поживних та мінеральних компонентів в організмі свійської худоби та птиці.

Особливості та склад обладнання для виробництва комбікормів

Вибираючи устаткування, варто враховувати якість механізмів та технічні характеристики моделі. Адже від якості виконання роботи залежать якісні та кількісні показники м’яса, молока, яєць та стійкості до різних захворювань.

Обладнання для виробництва комбікорму складається з:

 1. бункера з вагою для зважування всіх компонентів;
 2. пристрій пневможивлення для збирання компонентів з нижньої частини коробу;
 3. подрібнювач – для подрібнення сировини;
 4. пневмотранспорт займається збором суміші та подальше транспортування по лінії;
 5. змішувач – для ретельного перемішування всіх компонентів після додавання необхідних препаратів та вітамінів.

Крім цих основних складових обладнання для виготовлення комбікорму може бути оснащене контролерами та сигналізацією. Завдяки цим допоміжним комплектуючим робітник може спостерігати над всіма процесами та контролювати їх.

Чим відрізняється обладнання для виробництва комбікорму в гранулах?

Принцип дії такого устаткування або грануляторів дуже простий:

 • компоненти проходять термообробку;
 • після попадання під дію високого тиску розтікається по бокових стінках і піддається пресуванню;
 • потім отримана суміш видавлюється через спеціальну сітку з отворами необхідних розмірів.

Таким чином створюються гранули. Більшість підприємств купують обладнання для виготовлення комбікорму такого типу, адже кінцевий продукт виходить твердим та сухим, знезараженим. Крім цього кожен елемент містить рівномірно розподілені компоненти і має однакову енергетичну та поживну цінність.

Обладнання для виготовлення комбікорму в гранулах також вигідне тим, що ним можна зробити до 1000 кг корму за годину, це залежить від потужності устаткування. До того ж подібні конструкції більш вигідні, адже паливом для них може бути солома, листя, деревні відходи та ін.

Переваги обладнання для виробництва комбікорму

Кожна конструкція виконує надважливу функцію – переробку компонентів у комбінований корм, який необхідний більшості свійської худоби та птиці. Крім цього, серед переваг такого обладнання розрізняють наступні:

 1. зменшення витрат на купівлю комбінованих кормів;
 2. висока продуктивність устаткування за рахунок хороших показників вихідної продукції;
 3. гарантія якості кінцевого продукту;
 4. можливість зміни або ж сезонного регулювання вмісту комбікормової суміші.

Цілий ряд переваг обладнання для виробництва комбікормів є основною причиною купівлі таких машин для установки на підприємстві.

Чому краще обрати нас?

Послугами нашої компанії скористалось вже багато фермерських господарств. У нас можна купити обладнання для виготовлення комбікорму оригінального виробництва відомих вітчизняних фірм. Вони можуть зробити комбінований корм для свійських птахів, корів, овець, кіз, коней, кролів, риб, а також собак та кішок. Все залежить від спрямування фермерського господарства та різновидів худоби. Звертайтесь, і ми допоможемо вибрати оптимальний варіант обладнання для вашого підприємства.