Обладнання для виготовлення комбікорму

Обладнання для виготовлення комбікорму

Обладнання для виготовлення комбікорма в гранулах

Лінія для комбікорму - це відмінне устаткування для виробництва комбікорму в домашніх умовах, в міні-фермах, невеликих тваринницьких господарствах і в інших виробництвах.

Обладнання для виробництва комбікормів від «ЛайфБуд»

Комбінований корм відіграє важливу роль в раціоні сільськогосподарських тварин. Доведено, що в гранульованому вигляді корисні речовини з суміші краще засвоюються організмом, ефективність відгодівлі збільшується. Даний товар користується високим, постійним попитом в регіонах з розвиненим скотарством, але не весь цей попит задовольняється за рахунок місцевих виробників. Тому керівництва борошномельних заводів, а також великих тваринницьких господарств часто вирішують купити змішувач комбікорму – обладнання для виробництва комбікормів, і почати власноруч виготовляти його для своїх потреб або як окрему статтю доходу. При продуманій організації таке підприємство буде приносити дохід за рахунок невисокої вартості сировини, а також великих обсягів випуску.

Обладнання для виготовлення комбікорму

Які апарати для виготовлення кормових гранул знадобляться?

Стандартний кормовий комплекс складається з наступних основних вузлів:

  • Дробарка для зерна. Подрібнює сипучі матеріали (кормові культури) до необхідної фракції.
  • Змішувач кормів – доводить суміші до високої однорідності.
  • Гранулятор – основа технологічного ланцюга. Пресує сировину в кормові гранули; є версія для невеликих господарств (міні-гранулятори).
  • Колона охолодження – охолоджує готові гранули до температури навколишнього середовища.
  • Стрічковий конвеєр / норія – доставляє готові гранули до елементів технологічної лінії.
  • Ваговий дозатор / фасувальна лінія – упаковує готову продукцію.

У компанії «ЛайфБуд» можна замовити як переробний комплекс повного циклу, так і окремі агрегати. Наші майстри проводять монтаж, пусконалагоджувальні роботи та, при необхідності, навчання Ваших співробітників роботі з технікою, проводять гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Чому обладнання для виготовлення комбікормів купити варто саме у нас?

Ми надаємо ряд вигод для клієнтів, завдяки яким часто отримуємо повторні замовлення. Зазвичай, вони пов'язані з розширенням комбікормового виробництва, що підтверджує ефективність наших рішень.

  • Більш високий рівень сервісу в порівнянні з конкурентами. Кожна проблема замовника – це наша проблема, і щоб вирішити її, наші співробітники виїжджають навіть у віддалені регіони.
  • Вітчизняний виробник. Ціни на обладнання для виготовлення комбікорму доступні для вітчизняних компаній. Ми пропонуємо власну техніку, тому у наших клієнтів немає проблем з нестачею комплектуючих і простоями заводів. Матриці на грануляторах імпортні і завжди є в запасі на складі.
  • Індивідуальний підхід. Кожен завод розробляється під конкретні умови замовника. У нашій компанії працюють технологи, які вміють правильно гранулювати будь-яку сировину, тому час від часу у нас бувають нестандартні проекти. Ми відповідаємо за те, що технології «ЛайфБуд» дають якісні гранули в заданому обсязі з Вашої сировини.
  • Ми поставляємо обладнання для приготування корму в будь-які регіони країни, а також з готовністю співпрацюємо з іноземними замовниками.

Якщо плануєте відкрити свій бізнес з продажу комбікорму, хочете доукомплектувати окремими агрегатами вже наявний виробничий комплекс або організувати виготовлення кормів для власних потреб — телефонуйте нам за одним із вказаних на сайті номерів телефону або заповніть форму зворотного зв'язку. Консультант відповість на всі Ваші запитання і допоможе з вибором!