Норії

Норії

Норії PKA Продуктивність від 20 т / год до 300 т / год для пшениці щільністю 750 кг / м3

Норії

норія

Норії типу PKA призначені для вертикального транспортування зерна, грануляту, насіння, біомас і інших сипучих матеріалів. Застосовуються в технологічних лініях транспортування зернових на складських базах, комбікормових заводах, складах біомас, олійно-жирових комбінатах і т.д.

 

2018-12-18-9

Норії зернові – кращий вибір для транспортування сипучої продукції

Елеватор норія є одним із найбільш популярних і використовуваних транспортерів зерна та інших сипучих. По конструкції зерно піднімається вертикально з використанням гумовотканинної багатошарової стрічки, до якої прикріплені ковші, і йде по колу, проходячи посередині між нижнім і верхнім барабаном. В залежності від потрібної висоти підйому, навантаження та ваги зерна норії комплектуються, за необхідності, мотор-редуктором або контрприводом.

Особливості обладнання

Елеваторні станції часто використовуються на лініях зерноочистки разом з сепараторами вібраційно-відцентрового типу. Серед представлених моделей є варіанти з загальною продуктивністю 5-100 т/год. До того ж висота норії зернової може досягати до 25 метрів.

Норія

Серед популярних моделей є конструкції, виготовлені з надміцних матеріалів з оцинкованим покриттям. Таке обладнання відрізняється значно більшим терміном експлуатації та кращими технічними характеристиками.

Призначення та склад конструкції

Норію купити можна для застосування як елемент зерноочисних ліній, сушильно-очисних комплексів, або в якості обладнання для подачі зернових культур в зерносховища та склади. Часто використовуються у хлібоприймальних пунктах, комбікормових та хлібопекарських підприємствах.

Норія українського виробництва складається з:

 1. замкнутої стрічки, що натягується між барабанами, вважається тяговим органом;
 2. робочим елементом є ковші, що фіксуються на стрічці;
 3. обидві лінії розміщені в круглих або прямокутних трубах (коробах);
 4. з’єднують між собою головку норії та башмак.

Таким чином, конструкція проста, але надзвичайно важлива на технологічних підприємствах.

Від чого залежить на норію вартість?

Кожна модель обладнання має свої відмінності та особливі переваги. Загалом норія комплектується або металевим, або полімерним ковшем. Від цього фактору, перш за все, залежить ціна устаткування.

елеватор норія

Зараз дуже популярними вважаються ковші з полімерних матеріалів, вони запобігають пошкодженню зерна і насіння, оскільки мають більш еластичні краї. Також вони легші вагою і при використанні на поверхню не налипатимуть зернові культури з вищим процентом вологості. Це зменшує рівень навантаження на стрічку елеватора норія, збільшуючи термін його експлуатації.

Переваги використання норій

Елеваторне обладнання є універсальним варіантом для будь-якого виробництва. Від його ефективності роботи залежить продуктивність підприємства в цілому. Норія України має ряд важливих переваг:

 • застосування трикулачних роликових підшипників;
 • труби виготовляються зі спеціальної сталі товщиною 1,5 мм і більше;
 • можливе встановлення футерування барабанів у головці норії зернової;
 • допоміжні лійки для розвантаження зерна забезпечують рівномірне та обережне вивантаження сировини.

Норію придбати можна у Life-bud, на сайті представлений великий асортимент моделей елеваторного устаткування.

Переваги співпраці з нами

Наша компанія протягом багатьох років пропонує своїм клієнтам якісне обладнання оригінального виробництва. Під час звернення можна завжди отримати детальну консультацію щодо особливостей вибору моделі з урахуванням теххарактеристик, а також на норію ціну. Після оформлення замовлення ви швидко отримаєте товар за вказаним місцем призначення.

Окрім цього, у нас можна придбати комплект запчастин до елеваторів. До них відносять:

 • верхня та нижня головка;
 • кожух;
 • стрічка та ківш норійний;
 • барабан.

А також інші деталі – болти, гайки та шайби, кожух. Звертайтесь, і ми повністю укомплектуємо ваш зерноочисний чи сушильний комплекс.