Норії

Норії

Норії PKA Продуктивність від 20 т / год до 300 т / год для пшениці щільністю 750 кг / м3

Норії для зерна від «ЛайфБуд»

норія

Норії типу PKA призначені для вертикального транспортування зерна, грануляту, насіння, біомас і інших сипучих матеріалів. Застосовуються в технологічних лініях транспортування зернових на складських базах, комбікормових заводах, складах біомас, олійно-жирових комбінатах і т.д.

 

2018-12-18-9

Норія зернова призначена для вертикального переміщення сипучих матеріалів (зерна, насіння бобових культур, гранул тощо) на сільськогосподарських підприємствах. Одним з найбільш важливих елементів функціонування виробництв, робота яких пов'язана з зерном, є процес його дозованої подачі і навантаження. Норії забезпечують точність і безперервність цього процесу. Найпоширенішими серед них можна назвати норії зернові, також відомі як норії стрічкові.

Норія зернова: будова і принцип роботи

Норія

Норії зернові, купити які пропонується в даній категорії нашого сайту, являють собою обладнання, призначене для вертикального переміщення зерна і комбікормів без тари. Основними складовими частинами норії стрічкової є:

  • навантажувальна станція або «башмак»;
  • шахта норійна;
  • приводна станція або «головка», на якій рівномірно прикріплені ковші.

«Башмак» норії включає в себе ведений барабан, натяжний пристрій, підшипникові вузли і корпус. Шахта, по якій переміщається вантаж, являє собою дві паралельні труби з прямокутним перетином і з'єднувальні фланці. «Головка» норії зернової складається з корпусу, приводу, приводного барабана, підшипникових вузлів, вибухорозрядника і вивантажного патрубка.

Стрічкова норія для зерна може мати саму різну висоту, яка підбирається в залежності від потреб конкретного виробництва. Як правило, висота більшості моделей варіюється в межах від 3 до 23 м. Норії для зерна запускаються за допомогою приводу, після чого стрічка норії починає рухатися, поступово набираючи швидкість. Коли потрібна швидкість досягнута, відкривається завантажувальний патрубок, через який починається подача зерна.

Норія зернова: ціна, основні переваги застосування

елеватор норія

В даний час зернова норія, купити яку пропонується в даній категорії нашого сайту, грає одну з головних ролей у сфері транспортування зерна. Завдяки своїй компактності і простоті в установці і експлуатації, вона може використовуватися практично на будь-якому виробництві, а її коробчата конструкція дозволяє здійснювати навантаження при будь-яких погодних умовах. Даний вид обладнання повністю відповідає високим вимогам безпеки та енергозбереження, а також санітарним і екологічним нормам. В процесі експлуатації транспортер норія вимагає лише мінімального технічного обслуговування, тому роботу з цим обладнанням можна назвати максимально простою і ефективною.

Крім того, норія стрічкова з поліетиленовими ковшами і поліуретановою футеровкою в «голівці», здатна забезпечити дуже м'яке транспортування без найменшого ризику травмування продукту, і служить практично ідеальним рішенням для транспортування зерна, комбікормів та інших продуктів зі схожими властивостями.

Вибираючи зернову норію, важливо звернути увагу на наступні характеристики:

  • висота норії;
  • продуктивність;
  • діаметр барабана;
  • швидкість руху стрічки;
  • крок ковшів;
  • перетин секцій;
  • місткість ковшів.

Збираючись норії зернові купити, всі ці параметри повинні враховуватися і підбиратися в залежності від цілей використання, умов експлуатації та типу матеріалу, що транспортується. Грамотний вибір моделі стане запорукою того, що норія зернова забезпечить Вашому виробництву надійну і безперебійну роботу протягом довгих років.

Транспортери норії стрічкові представлені зараз досить великим асортиментом, який дозволить підібрати модель, яка підходить як за технічними характеристиками, так і за ціною.